Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant stoisk targowych / Koordynator / Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Meliński Minuth z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób z wykształceniem technicznym na stanowisko:

    Projektant stoisk targowych / Koordynator /
    Project Manager

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie projektów stoisk targowych w oparciu o oczekiwania klienta (projekt, specyfikacja techniczna)
    • Opracowywanie kalkulacji i kosztów projektowych
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej w programie AutoCAD
    • Koordynowanie wszystkich etapów realizacji projektu
    • Koordynowanie prac podczas montażu stoisk – nadzór techniczny

    Wymagane kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość AutoCAD i MS Office (Word, Excel)
    • Znajomość innego oprogramowania, takiego jak: Corel Draw, 3ds Max Photoshop, Vectorworks będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych
    • Mile widziane doświadczenie w branży targowej lub eventowej
    • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Zdolność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do podróżowania

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w wiodącej firmie w branży targowej
    • Udział w interesujących międzynarodowych projektach
    • Przyjazne środowisko pracy wspierające rozwój osobisty i własne inicjatywy
    • Możliwość elastycznych form zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z dopiskiem „Projektant stoisk targowych / Koordynator / Project Manager” w tytule wiadomości.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.