Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator budowy

"WEKTOR" sp. z o.o.O firmie

  • Mińska 48
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

"WEKTOR" sp. z o.o.

Mińska 48

Warszawa

Firma WEKTOR, od ponad 20 lat, specjalizuje się w sprzedaży i profesjonalnym montażu obiektowych wykładzin dywanowych oraz PCV. W chwili obecnej WEKTOR, dzięki ciągłemu rozwojowi, stał się certyfikowanym wykonawcą i dystrybutorem większości producentów posadzek dekoracyjnych i wykładzin obiektowych oraz certyfikowanym dystrybutorem chemii budowlanej i akcesoriów wykończeniowych.

Wieloletnie doświadczenie Naszego zespołu umożliwiło zbudowanie silnej pozycji na rynku, wypracowanie technologii i metody organizacji struktur i pracy, które znacząco wpływa na jakość realizowanych zleceń.

Posadzkarze z Mińskiej 48 w Warszawie, podążając za trendem designerskim, stali się liderem dystrybucji i wykonawstwa, mikrocementów podłogowych i ściennych, zacieranych betonów dekoracyjnych, dekoracyjnych polerowanych mas rozlewnych. Aby sprostać wymaganiom klienta, wraz z producentami posadzek dekoracyjnych, opracowaliśmy technologie popartą badaniami, spełniające najwyższe wymogi pozwalające na wykonywanie systemów posadzek dekoracyjnych na trudnych podłożach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja bieżących zakresów realizacji posadzki,
  • Kontrola i raportowanie przebiegu prac i ich zgodności z założonym harmonogramem,
  • Weryfikacji i odbiór robót budowlanych,
  • Prowadzenie nadzoru nad wykonawcami,
  • Nadzorowania zgodności dokumentacji wykonawczej i tworzenia dokumentacji powykonawczej
  • Weryfikacja i inwentaryzacja materiałów na budowie,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Organizowanie zaplecza budowy.

GŁÓWNE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w realizowaniu zakresów budowlanych w umowach z kluczowymi Generalnymi Wykonawcami,
  • umiejętność pracy i koordynacji na dużych budowach,
  • Praktycznej znajomości MS Office i AutoCad,
  • Umiejętności planowania pracy oraz sumienności.
  • Bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych.
  • Prawo jazdy min. kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacjach.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • możliwość współpracy z doświadczonym i profesjonalnym zespołem zapewniającym wprowadzenie w codzienne obowiązki i podzieleniem się doświadczeniem w zakresie posadzek.
  • samochód służbowy, telefon i komputer
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i zdobytemu doświadczeniu

Ogłoszenie archiwalne