Oferta pracy

Koordynator Business Development Center (Call Center)

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, wspieranie oraz rozwijanie kompetencji zespołu BDC

  • planowanie i nadzorowanie procesów

  • dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta w oparciu o wskaźniki ilościowe i jakościowe

  • monitorowanie jakości obsługi oraz stałe podnoszenie poziomu zadowolenia klientów

  • ewaluacja efektów pracy BDC

  • zarządzanie grafikiem pracy zespołu

  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

  • poszukiwanie i implementacja rozwiązań służących wzrostowi jakości i efektywności działań

  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Regionu

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w kierowaniu zespołem w call center

  • zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie

  • znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów

  • proaktywność i skuteczność działania

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie w branży automotive i/lub znajomość systemów CRM

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Jesteśmy częścią Grupy Cichy-Zasada – największej firmy dealerskiej z polskim kapitałem, w skład której wchodzi 16 punktów dealerskich obsługujących 6 marek (Audi, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Skoda, Seat, Cupra) w 8 miastach.

Gwarantujemy obsługę klientów na najwyższym rynkowym poziomie, dzięki czemu zostaliśmy wielokrotnym laureatem nagrody „Dealer Roku”.

Przewiń do profilu firmy