Oferta pracy

Koordynator Butiku

ANIA KRUKO firmie

Rekrutacja zdalna

ANIA KRUK

Górczewska 124

Warszawa

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 11 butików w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Prawie 200 lat rodzinnej tradycji splata się z energią i świeżością młodego pokolenia. Co sezon nowe kolekcje zaprojektowane przez Anię trafiają do butików - to wzory produkowane w kilkudziesięciu a nie setkach sztuk - co sprawia, że biżuteria jest wyjątkowa - tak jak kobieta, która ją nosi. Marka Ania Kruk balansuje między światem mody, a delikatnymi wzorami do noszenia na co dzień. To idealny wybór dla kobiety wolnej, nowoczesnej i niezależnej.
Koordynator ButikuNumer ref.: Wola Park

Opis stanowiska:

  • organizowanie pracy w butiku
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • sporządzanie dokumentów dla odpowiednich działów
  • motywowanie personelu
  • przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek
  • utrzymywanie standardów obowiązujących w sieci
  • sprzedaż produktów
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • wdrażanie poleceń i zadań z Centrali
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • osiąganie celów sprzedażowych podległego butiku

Wymagania:

  • zaangażowanie i predyspozycja do pracy z Klientami
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w handlu
  • umiejętności organizacyjne
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość Microsoft Office w szczególności Excel

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Firmie
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • zniżki dla pracowników
  • dofinansowanie do Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy