Oferta pracy

Koordynator call center

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. O firmie

  • Węglowa 5, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Węglowa 5

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • koordynowaniem pracy zespołu Konsultantów CC zapewniające wydajne i skuteczne funkcjonowanie Front Line Call Center

  • monitorowanie realizacji mierników

  • przeprowadzanie regularnych rozmów/coachingów

  • wsparcie merytoryczne i zapewnienie właściwego poziomu wiedzy

  • tworzenie harmonogramów pracy

  • motywowanie, rozwój pracowników

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie menedżerskie

  • umiesz skutecznie planować i organizować pracę własną oraz zespołu

  • odpowiedzialnie podchodzisz do swoich zadań

  • analizujesz i wyciągasz wnioski, proponujesz nowe rozwiązania

  • potrafisz budować zgrany zespół, angażować i motywować do osiągania celów

  • działasz zadaniowo, jesteś nastawiony na rezultat

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem call center lub zbliżonymi strukturami

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 25-letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne miejsce pracy

  • dogodną lokalizację

  • przyjazną atmosferę i inspirujące środowisko pracy

  • możliwość zaangażowania w akcje charytatywne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników