Logo Pracuj.pl

Koordynator - CEE Audit InnovAtion

KPMGO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

KPMG

Opolska 114

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracą zespołów pracujących nad innowacjami w ramach regionu CEE
  • współtworzenie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi wspierających wewnętrzne procesy biznesowe w departamencie audytu
  • współtworzenie koncepcji, specyfikacji, formułowanie wymagań biznesowych na podstawie informacji uzyskanych od klientów wewnętrznych oraz zapewnienie ich kompletności
  • testowanie i weryfikacja wdrożonych rozwiązań we współpracy z klientem wewnętrznym
  • wsparcie międzynarodowych zespołów w zarządzaniu projektami i bieżącymi harmonogramami
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z różnymi zespołami zaangażowanymi w budowę i wdrożenie narzędzi (zespoły audytowe, zespoły deweloperskie, zespoły administracyjne)
  • wsparcie zespołu innovAtions w szkoleniach z nowych narzędzi oraz w rozwiązywaniu problemów i zapytań od użytkowników w zakresie wdrożonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na tworzenie dokumentacji projektowej i prowadzenie spotkań w międzynarodowym gronie
  • 2-letnie doświadczenie w pracy przy projektach wewnętrznych, w tym minimum roku w roli koordynatora
  • mile widziane doświadczenie związane z poszukiwaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • nastawienie na jakość wykonywanej pracy
  • dobre umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i efektywnej pracy z zespołem
  • umiejętności analityczne i organizacyjne

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz poszerzenia wiedzy biznesowej i technicznej podczas pracy przy innowacyjnych narzędziach audytowych
  • finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych (m.in. egzamin i certyfikat metodologii AGILE)
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do platform learnigowych, w tym LinkedIn Learning
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz zestaw niezbędnych narzędzi pracy

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Testy online

3

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Czym zajmuje się zespół?

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu innovAtions, który zajmuje się poszukiwaniem i realizacją oraz wdrażaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań wspierających pracę audytorów KPMG w Polsce i w regionie CEE.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w projektach wewnętrznych, które zmieniają codzienną pracę departamentu audytu – aplikuj!

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce jest nas ponad 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Koordynator - CEE Audit InnovAtion, Opolska 114, Prądnik Czerwony, Kraków