Oferta pracy

Koordynator Ciągłego Doskonalenia

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie procesów, tworzenie i wdrażanie planów usprawnień, w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych i budżetowych

  • Wsparcie w zarządzaniu wiedzą i wydajnością poprzez opracowywanie, wdrażanie i aktualizowanie standardów produkcyjnych oraz operacyjnych

  • Angażowanie cross-funkcyjnych zespołów w działania z obszaru Continuous Improvement

  • Przygotowywanie drzewa strat oraz analiz odzwierciadlających główne straty

  • Wdrażanie korporacyjnego programu Manufacturing Excellence, związanego z zaimplementowaniem filarów:

  • AM (Autonomicznego Zarządzania Maszynami),

  • PM (Prewencyjne Utrzymane ruchu)

  • CI (Ciągłego doskonalenia)

  • CM ( Zarządzana Kompetencjami)

  • Udział w tworzeniu struktury programu, systemu monitoringu oraz raportowania.

  • Realizacja zadań projektowych w obszarze produkcji (50% czasu)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • Znajomość narzędzi związanych z ciągłym doskonaleniem m.in Problem Solving, Kaizen, SMED, Centrowanie

  • Zdolności analityczne, samodzielność, dokładność

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność pracy z bazami danych

  • Znajomość j.angielskiego (min B2)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Premie roczna i świąteczna

  • Szkolenia

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Salka sportowa

  • Karta sportowa

  • Przedszkole firmowe

  • Onboarding (wprowadzenie/

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • sklepik firmowy

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy