Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator customer service healthcare

  • Błonie, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

    Poszukujemy osoby, którą wyróżnia:

    • Zaangażowanie, pasja do pracy z ludźmi, otwartość na nowe wyzwania
    • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji w oparciu o dużą ilość danych
      oraz rozwinięte zdolności organizacyjne
    • Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie w pracy w dziale customer service/customer care w branży farmaceutycznej
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca skuteczną komunikację
    • Znajomość systemu SAP

    Główne zadania na tym stanowisku to:

    • Planowanie, organizacja oraz kontrola pracy podległego zespołu
    • Działania optymalizujące standardy obsługi klienta – propozycje zmian i usprawnień
    • Udzielanie wsparcia merytorycznego podległym pracownikom
    • Koordynacja prawidłowego przepływu informacji oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji
    • Praca operacyjna związana z rejestracją klientów, sporządzanie raportów reklamacyjnych archiwizacja dokumentacji, wystawianie i księgowanie faktur
    • Nadzór nad prawidłowym wprowadzaniem danych do systemu
    • Przygotowywanie raportów dla klienta

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Zadaniowy czas pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wiedzy
    • Dostęp do oferowanych przez firmę benefitów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o., Oddział Arvato w Błoniu, Powstańców 80, 05-870 Błonie, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    www.praca.arvato.pl

    www.facebook.com/PracaNaSerio