YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Yabimo Sp. z o.o.

Koordynator delegacyjny ds. projektów zagranicznych – rynek skandynawski

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • obsługa logistyczna i koordynacja projektów na rynku skandynawskim,

  • bieżąca obsługa i koordynacja pracowników na terenie projektu w systemie rotacyjnym - 2 tygodnie w Polsce, 2 tygodnie w Norwegii,

  • udział w spotkaniach z kontrahentami i nadzór nad jakością i przebiegiem realizowanego projektu w Norwegii (przemysł stoczniowy),

  • prowadzenie kompleksowych kampanii rekrutacyjnych w zakresie personelu stoczniowego,

  • nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i pracownikami,

  • analiza kompetencji kandydatów zgodnie z wymogami klientów,

  • monitorowanie rynku i konkurencji,

  • zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów i archiwum dokumentów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych w systemie 2 tygodnie w kraju/ 2 tygodnie za granicą,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • inicjatywa i zaangażowanie,

  • komunikatywność,

  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowy system premiowy,

  • umowę o pracę,

  • kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach,

  • dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Przewiń do profilu firmy