Ta oferta pracy jest nieaktualna od 360 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator do spraw transportu

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. firma należąca do grupy firm terra jest czołowym niemieckim przewoźnikiem samochodów ciężarowych oraz autobusów.
    Firma specjalizuje się w transporcie samochodów "na własnych kolach".

    Do filii w Niepołomicach poszukujemy pilnie:
    Miejsce pracy: Niepołomice

    Zadania:

    • organizowanie i planowanie transportu na terenie Europy,
    • monitorowanie statusu zaplanowanego transportu,
    • kontakt z serwisami w przypadku awarii transportowanych pojazdów,
    • nadzór nad pracą kierowców,
    • stały kontakt z kierowcami i zleceniodawcą.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie w branży transportowej minimum rok,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • komunikatywność,
    • umiejętność organizacji pracy własnej i innych.

    Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Convoy Logistics Platform Sp.  z o.o. z siedzibą w Niepołomicach  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.