Koordynator do współpracy z podwykonawcami w elementach wyposażenia dróg

TIOMANO firmie

  • Ostaszewo 57e, 87-148, Polska
    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TIOMAN

Ostaszewo 57e

Ostaszewo (pow. toruński)

Duża Firma Produkcyjno Handlowa, Lider na Polskim rynku produkujący konstrukcje i elementy do wyposażenia robót budowlanych. W związku z rozszerzeniem swojej działalności poszukuje:

Zakres obowiązków:

  • Zawieranie umów z Podwykonawcami
  • Kompletacja zleceń montażowych
  • Współpraca z kierownikiem budowy
  • Kooperacja dostaw z logistyką oraz podwykonawcami
  • Kontrola i kompletacja niezbędnych dokumentów wymaganych na budowie
  • Sporządzanie protokołów z odbioru
  • Realizacja przeglądów gwarancyjnych
  • Kontrola prac i rozliczanie podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (budowlane)
  • Dyspozycyjność, praca na terenie całej Polski
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Asertywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie
  • System motywacyjny uzależniony od terminowej realizacji zadań
  • Samochód służbowy
  • Opiekę zdrowotną
Prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy