Koordynator Doskonalenia Procesów Biznesowych

GRUPA NEUCA

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie wdrożenia w NEUCA ciągłego doskonalenia procesów,

  • identyfikację i priorytetyzację obszarów do usprawnień oraz określenie celów i zakresu działań doskonalących,

  • przeprowadzanie lub nadzór nad realizacją projektów usprawniających,

  • budowę kompetencji menadżerów i kluczowych pracowników w zakresie doskonalenia procesów,

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów procesów z właścicielem procesu i podwykonawcami,

  • zapewnienie wymiany doświadczeń oraz skutecznej komunikacji między obszarami biznesowymi w ramach realizowanych procesów,

  • wsparcie w uzgodnieniu parametrów współpracy pomiędzy komórkami organizacyjnymi w ramach procesu.

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w prowadzeniu i koordynowaniu działań usprawniających z zastosowaniem metod doskonalenia procesów (np.: lean management, six sigma) w firmie z wdrożonym systemem ciągłego doskonalenia,

  • potwierdzonej znajomości metod doskonalenia,

  • doświadczenia w pracy z menadżerami (projekty, uzgodnienia, warsztaty),

  • umiejętności koordynowania i realizowania kilku zadań jednocześnie,

  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,

  • umiejętności efektywnej komunikacji,

  • prawa jazdy kategorii B,

  • mile widziane doświadczenie w obszarach telemarketingu, produkcji, logistyki, transportu , zakupów i obszarze pacjenckim,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę na kluczowym stanowisku, w strukturach centralnych Grupy NEUCA odpowiedzialnych za przeprowadzanie zmian i wdrażanie narzędzi wspierających zarządzanie,

  • umowę o pracę i jasno określoną ścieżkę rozwoju,

  • udział w tworzeniu i wdrożeniu systemu zarządzania procesami w organizacji będącej liderem rynkowym,

  • rozwój kompetencji w zakresie zarządzania procesowego, doskonalenia procesówi systemów zarządzania przedsiębiorstwem,

  • udział w kluczowych projektach Grupy, w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet benefitów do wyboru,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej (chcielibyśmy spotykać się również w naszej Centrali w Toruniu).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • platforma benefitowa - Ty wybierasz