Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Dostawców 3PM

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dział Zarządzania Jakością
    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół 270 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • Współpraca z dostawcami 3PM oraz centralą Beiersdorf w Hamburgu
    • Kontrola certyfikatów jakościowych
    • Podejmowanie decyzji o wprowadzeniu wyrobu gotowego na rynek
    • Koordynowanie procesów reklamacyjnych wyrobów gotowych 3PM
    • Inicjowanie działań korygujących i prewencyjnych w obszarze stwierdzonych niezgodności wyrobu gotowego
    • Optymalizowanie procesów jakościowych związanych z wyrobem gotowym 3PM

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe (profile chemiczne, towaroznawstwo oraz pokrewne)
    • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością procesu produkcyjnego
    • Biegła znajomość j. angielskiego
    • Znajomość systemu SAP
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu

    OFERTA BMP:

    • Umowa o pracę
    • Zatrudnienie w nowoczesnym środowisku pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Beiersdorf
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole NIVEA, siłownia, sklepik firmowy i wiele innych)