Oferta pracy
nr ref. KO/DSPE/10/2021
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Administracyjnych w Dziale Sprzedaży Produktów Elektronicznych

C.H.Beck

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprawy administracyjne i organizacyjne związane z funkcjonowaniem Działu Sprzedaży Produktów Elektronicznych

  • sporządzanie zestawień analitycznych (CRM, Excel)

  • współpraca z innymi działami w zakresie bieżących procesów, a także wsparcie we wdrażaniu nowych pracowników

  • koordynacja obiegu i archiwizacja dokumentacji sprzedażowej, w tym dokumentacji przetargowej

  • koordynacja działania platformy szkoleniowej działu sprzedaży

  • przygotowywanie oraz aktualizacja niezbędnych procedur

  • raportowanie, bieżąca współpraca i wsparcie bezpośredniego przełożonego, tj. Dyrektora Sprzedaży Produktów Elektronicznych

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wsparcie sprzedaży lub administracja)

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilną pracę w zgranym zespole, posiadającym wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielącym się wiedzą

  • wysoką kulturę współpracy i komunikacji

  • szeroki pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, program sportowy oraz dofinansowanie nauki języków

  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowym kapitale, działającej na atrakcyjnych rynkach (prawniczym, biznesowym i administracyjnym)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy System Informacji Prawnej Legalis, nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy