Koordynator ds. Administracyjnych (w Szkole Psychoterapii)

Centrum Terapii Dialog Feldman Nowak Spółka Komandytowa

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Puławska 111/B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Szkoły Psychoterapii Dialog (opieka nad projektem, obsługa uczestników szkoły oraz prowadzących zajęcia),

  • przygotowywanie aspektów logistycznych szkoły (koordynacja i druk materiałów na zajęcia, rezerwacja sali i obiektów szkoleniowych),

  • komunikacja mailowa i telefoniczna z uczestnikami szkoły, prowadzącymi zajęcia oraz kontrahentami (np. w zakresie rezerwacji sal szkoleniowych),

  • bieżąca obsługa studentów szkoły (m.in. wystawianie dokumentów, zaświadczeń, koordynowanie list obecności oraz płatności, przygotowywanie certyfikatów i dyplomów),

  • planowanie, aktualizowanie i wprowadzanie w życie harmonogramu szkoły,

  • kontakt z różnymi instytucjami np. ubieganie się o akredytacje,

  • udział w treningach wyjazdowych szkoły,

  • wsparcie w rekrutacji nowych uczestników (kontakt, wysłanie potrzebnych materiałów, umawianie i przygotowanie techniczne spotkań online kandydatów do szkoły z rekruterem merytorycznym).

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w koordynowaniu szkoleń lub projektów,

  • posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów,

  • multizadaniowość to coś czym możesz się pochwalić,

  • uważasz, że dobra komunikacja to podstawa w pracy z ludźmi,

  • jesteś nastawiony/-a na współpracę z ludźmi, a niesienie pomocy sprawia Ci radość,

  • jesteś elastyczny/-a i potrafisz szybko działać przy niespodziewanych sytuacjach (np. nagła nieobecność prowadzącego zajęcia i związane z tym znalezienie zastępstwa takiej osoby lub konieczność zmiany sali zajęć),

  • dyspozycyjność telefoniczna (zajęcia odbywają się od piątku do niedzieli - potrzebujemy kogoś, kto byłby w stanie być w tym czasie pod telefonem w razie nagłych sytuacji),

  • gotowość do udziału w wyjazdach szkoleniowych poszczególnych grup (zazwyczaj 3-4 dniowe wyjazdy w okolicach Warszawy; planujemy ok. 4 takich wyjazdów rocznie).

To oferujemy

  • możliwość rozwoju (w naszej organizacji jesteśmy otwarci na indywidualny rozwój pracowników),

  • proces wdrożenia do organizacji i obowiązków,

  • przestrzeń i swobodę w wykonywaniu zadań oraz dużą odpowiedzialność i samodzielność na stanowisku,

  • możliwość wpływania na usprawnianie procesów (jesteśmy otwarci na pomysły, chętnie ulepszamy i szukamy najlepszych możliwych rozwiązań),

  • możliwość poznania obszaru psychoterapii (na co dzień pracujemy z psychoterapeutami, którzy prowadzą zajęcia) i czerpania wiedzy z zakresu psychologii od ekspertów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Centrum Terapii DIALOG to grupa poradni psychiatryczno - psychologicznych. Działamy na rynku od 15 lat. Zapewniamy pacjentom z całej Polski pomoc online, telefonicznie oraz w 9 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Jako organizacja zrzeszamy ponad 350 pracowników: specjalistów psychiatrii, neurologii i psychoterapii oraz dynamicznie rozwijającą się grupę pracowników działów administracyjnych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i prowadzimy szkolenia dla psychoterapeutów. Tworzymy nowe miejsca pracy dla entuzjastów, którzy podzielają naszą misję pomagania ludziom, nawet w najtrudniejszych sytuacjach ze zdrowiem psychicznym.

Więcej na temat Centrum Terapii DIALOG na stronie: psychiatrzy.warszawa.pl

Przewiń do profilu firmy