Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Green Genius Sp. z o.o.

    MODUS GROUP jest międzynarodową grupą prężnie działającą w branży: energii odnawialnej, nieruchomości, samochodowej oraz usługowej (inteligentne parkingi, car sharing).

    Działamy w całej Europie, przede wszystkim w Krajach Bałtyckich, Białorusi, Polsce i Hiszpanii.

    Obecnie dla naszej spółki Green Genius z sektora energetycznego z biurem w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Administracyjnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie obiegiem dokumentów, wsparcie różnych działów firmy w zakresie porządkowania dokumentacji,
    • wsparcie różnych działów firmy w sprawach administracyjnych,
    • obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej,
    • ścisła współpraca z zewnętrzną księgowością,
    • wykonywanie zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura oraz dbanie o właściwy wizerunek firmy,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi oraz nadzorowanie jakości dostarczanych usług.

    Wymagania:

    • preferowane roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym, recepcyjnym,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość j. angielskiego pozwalającą na sprawną komunikację zarówno w mowie i na piśmie,
    • samodzielność, sumienność, dokładność,
    • umiejętność szybkiego uczenia się,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, energicznym zespole,
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się branży energii odnawialnej,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą jedynie wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Green Genius Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Green Genius Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected].
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.