Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Administracyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 25 lat w Insercie ułatwiamy tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzenie ich biznesu. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów. Liczba sprzedanych przez nas licencji przekroczyła już 700 tys., co czyni z nas największego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

    A wszystko to robimy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dbając jednocześnie o ciągły rozwój naszych pracowników.

    Podoba Ci się taka wizja pracy? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

    Do naszego działu administracji poszukujemy otwartej i proaktywnej osoby, która będzie partnerem dla pracowników i Zarządu w zakresie koordynowania i realizowania zadań administracyjno-biurowych.

    Twoje zadania na tym stanowisku będą obejmować:

    • tworzenie polityki i procesów administracyjnych przy bliskiej współpracy z Dyrektorem Działu Administracji,
    • współpraca z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi, również w zakresie opiniowania i zawierania umów współpracy,
    • dbanie o sprawny przepływ informacji oraz dokumentacji w firmie,
    • utrzymywanie i usprawnianie efektywnej i przyjaznej przestrzeni biurowej, w tym nadzorowanie renowacji biura,
    • wprowadzanie praktycznych rozwiązań oraz zmian w zakresie codziennego funkcjonowania firmy.

    Chętnie spotkamy się z Tobą, jeśli:

    • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w obszarze administracji oraz zarządzania biurem,
    • jesteś dobrym organizatorem,
    • posiadasz umiejętność sprawnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
    • nie obawiasz się samodzielnych zadań,
    • cenisz dokładność i rzetelność w codziennej pracy,
    • lubisz pracować z innymi ludźmi i posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
    • lubisz się uczyć i zdobywać wiedzę z nowych obszarów.

    Oferujemy:

    realny wpływ na tworzenie i rozwój obszaru Administracji w firmie;
    ciągły rozwój wraz z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach;
    luźną atmosferę i brak oficjalnego dress code;
    zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę;
    imprezy i integracje firmowe;
    inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników;
    dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;
    kartę sportową;
    udogodnienia dla rowerzystów;
    nieograniczone ilości kawy i herbaty.

    Podoba Ci się nasza oferta? Kliknij APLIKUJ, dołącz do nas i pracuj z przyjemnością!

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez InsERT S.A. dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę
    top