Koordynator ds. Aplikacji

Ziko Apteka sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 31 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości działania powierzonych aplikacji

  • Odpowiedzialność za usuwania pojawiających się usterek/błędów aplikacji

  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacjach zgodnie z potrzebami biznesowymi spółki

  • Zlecanie oraz rozliczanie dodatkowych prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Potwierdzanie usług wykonywanych przez dostawców zewnętrznych oraz weryfikacja merytoryczna faktur kosztowych

  • Weryfikacja zgłaszanych błędów i współpraca z zespołem programistów nad ich rozwiązaniem

  • Analiza wymagań biznesowych i rozwiązań technologicznych

  • Przeprowadzanie testów aplikacji (funkcjonalnych, regresywnych, certyfikacyjnych)

  • Przygotowanie dokumentacji testowej - skrypty testowe, raporty z testów

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz wysokiego poziomu dostępności systemów informatycznych firmy

  • Aktywny udział w nowych projektach, prowadzonych w podległym merytorycznie obszarze działalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - informatyka)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia skryptów SQL (MS-SQL, Oracle)

  • Umiejętność analizy dużych zbiorów danych

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atmosfera oparta na współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia e-learningowe

  • Szkolenia stacjonarne

  • Premia za polecanie przyjaciół

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy