Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Office

O projekcie

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Koordynatora ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych, odpowiedzialnej za zarządzaniem projektami rozwojowymi i kontraktami serwisowymi w ramach Serwisu Aplikacyjnego SAP (SAP AMS).

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac rozwojowych oraz mini-projektów realizowanych w ramach kontraktu serwisowego
  • Koordynację uruchomienia usług wsparcia aplikacyjnego dla nowych klientów
  • Współpracę i regularną komunikację z osobami odpowiedzialnymi za wsparcie aplikacyjne po stronie Klienta (m.in. cykliczne tele- i wideo-konferencje, spotkania)
  • Zarządzanie pracami zespołów realizacyjnych
  • Zarządzanie kontraktami serwisowymi
  • Bieżące monitorowanie sposobu realizacji stałych usług serwisowych dla klientów
  • Prowadzenie rozliczeń wewnętrznych i zewnętrznych dla nadzorowanych usług
  • Wsparcie sprzedaży usług serwisowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z obszaru zarządzania aplikacją i projektem wdrożeniowym, w tym znajomości metod i technik zarządzania
  • Doświadczenie w realizacji przedsięwzięć wdrożeniowych, zarządzania zespołem, nawiązywania relacji, rozwiazywania problemów, monitorowania postępów prac, zarządzania ryzykiem, budżetem i zasobami
  • Znajomość złożonych rozwiązań informatycznych takich, jak systemy ERP
  • Doskonałe umiejętności komunikacji (werbalnej, pisanej i umiejętności słuchania)
  • Umiejętność współpracy w środowiskach o zróżnicowanym charakterze (biznes/IT, środowiska międzynarodowe)
  • Doświadczenie z systemem SAP (opcjonalne)

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Udział w unikalnych projektach dla największych grup kapitałowych w kraju oraz przedsiębiorstw zagranicznych
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności
  • Pracę w doświadczonym, wspierającym się i dzielącym się wiedzą zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP.

Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Koordynator ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych, Poznań