Oferta pracy

Koordynator ds. Audytu

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie lub udział w audytach wewnętrznych w szczególności z obszaru ryzyk finansowych i zarządzania aktywami

  • ustalanie i ocena stanu faktycznego badanego obszaru

  • konsultowanie i zgłaszanie rekomendacji poaudytowych

  • monitoring i ocena wykonania rekomendacji audytowych

  • udział w działaniach doradczych

  • cykliczne przeprowadzanie analizy otoczenia rynkowego oraz danych dotyczących ewentualnych ryzyk w procesach biznesowych

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze rynków finansowych (zarządzanie ryzykiem finansowym, zarządzanie aktywami, monitoring inwestycji)

  • doświadczenie zawodowe w audycie lub kontroli

  • efektywne poruszanie się w obszarze analizy danych

  • komunikatywność, dociekliwość i umiejętność szybkiej nauki to Twoje cechy

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (przede wszystkim Excel)

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub matematycznym

  • dobra znajomość języka angielskiego – będzie to dodatkowy atut

  • certyfikat zawodowy w obszarze finansów lub audytu – mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,

  • opiekę medyczna w PZU Zdrowie,

  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,

  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,

  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).