Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Badań Klinicznych

FutureMeds

FutureMeds

Mikołaja Kopernika 32

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie programów badawczych i prowadzenia dokumentacji badaniowej

  • Planowanie i kontrola realizacji procedur w ramach wizyt pacjentów

  • Prowadzenie komunikacji z podmiotami zarządzającymi badaniami klinicznymi (CRO) oraz monitorami

  • Współpraca z dyrektorem ośrodka, lekarzami i pielęgniarkami

  • Koordynowanie obiegu dokumentów w badaniach klinicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku koordynatora – min. 6 miesięcy (w tym samodzielne prowadzenie badania)

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Doskonała organizacja pracy i rzetelność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w znanym Centrum Medycznym, działającym w branży badań klinicznych

  • Bardzo dobre warunki finansowe

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Potrzebne narzędzia pracy

  • Wewnętrzny system szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Krakowskie Centrum Medyczne

Grupa FutureMeds - www.futuremeds.pl

FutureMeds

Futuremeds tworzy sieć nowoczesnych przychodni zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów a dzięki udostępnianiu im nowoczesnych leków jesteśmy w stanie odgrywać kluczową rolę w poprawie ich stanu zdrowia. Prowadzimy akcje obejmujące różne badania i konsultacje, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do wczesnej diagnostyki. Pacjenci biorący udział w badaniach klinicznych zyskując szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych leków oraz terapii.

Przewiń do profilu firmy