Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. badań laboratoryjnych i kontroli jakości substancji farmaceutycznych

Fagron Sp. z o.o.

  • Armii Krajowej 3, Trzebinia
    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Armii Krajowej 3

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zespołem w Laboratorium Kontroli Jakości

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych metodami klasycznymi i instrumentalnymi, surowców, produktów końcowych i materiałów opakowaniowych na zgodność z dokumentacją rejestracyjną

  • Dokumentowanie wykonanych czynności na bieżąco

  • Opracowanie/aktualizacja procedur i instrukcji

  • Opracowanie/aktualizacja metod farmakopealnych badań i protokołów badań

  • Gospodarka odczynnikami

  • Gospodarka szkłem laboratoryjnym oraz sprzętem pomocniczym

  • Prowadzenie monitoringu warunków przechowywania prób w obszarze Kontroli Jakości

  • Przygotowanie i wdrożenie nowych metod analitycznych

  • Nadzór nad prawidłowością wykonania analiz HPLC/GC

  • Zwalnianie materiałów wyjściowych i opakowaniowych w systemach operacyjnych

  • Prowadzenie szkoleń

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej w kontroli jakości

  • Doskonała znajomość technik HPLC i GC prowadzonych z użyciem sprzętów z różnym oprogramowaniem

  • Znajomość wymagań GMP, GLP i prawa farmaceutycznego

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość zagadnień związanych z weryfikacją/walidacją i optymalizacją metod badań

  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, farmacji, biologii lub biotechnologii

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności w dynamicznym i zmieniającym się środowisku, przy jednoczesnej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany poniedziałek-piątek)

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Imprezy okolicznościowe

  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Fagron Sp z o.o.– prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, lider w obszarze leków recepturowych. Dążymy do poprawy poziomu życia milionów ludzi na całym świecie poprzez rozwój unikalnych konceptów i innowacyjnych rozwiązań, w celu zaspokojenia wzrastającego na skalę światową zapotrzebowania na leki farmaceutyczne dostosowane do Indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy