Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Bezpieczeństwa

  • Olsztyn, Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: najbliższa miejscu zamieszkania filia GLS Poland

    Główne zadania na stanowisku:

    • zarządzanie działem bezpieczeństwa mienia i osób w wyznaczonym Regionie,
    • implementowanie nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, bieżąca ocena zagrożeń i skuteczne przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom,
    • identyfikacja obszarów podwyższonego zagrożenia,
    • zapewnienie wysokiej efektywności funkcjonowania firmy, w tym monitorowania zagrożeń bezpieczeństwa osób i mienia GLS Poland,
    • prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa,
    • sporządzanie raportów dotyczących incydentów bezpieczeństwa oraz fizyczne oceny bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • mile widziana licencja pracownika ochrony II stopnia,
    • doświadczenie w pracy, w obszarze bezpieczeństwa – preferowane w logistyce, mile widziane doświadczenie w organach ścigania,
    • doświadczenie w kontaktach z organami procesowymi, prokuraturą, sądami i innymi organami władzy państwowej,
    • dobra znajomość narzędzi i funkcjonowania bezpieczeństwa osób i mienia w przedsiębiorstwach,
    • dobra znajomość prawa karnego, w tym umiejętność analizy i interpretacji zasad oraz przepisów, jak również umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyczny sposób,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
    • znajomość obsługi i zarządzania systemami CCTV, SSWIN oraz KD,
    • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • otwartość na podróże służbowe,
    • inicjatywa i samodzielności w działaniu,
    • wysokie zdolności interpersonalne.

    Z naszej strony oferujemy:

    • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
    • samochód służbowy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.

    ...oraz:

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji GLS Poland postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Pana dane osobę będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który jest polskim organem nadzorczym w/s ochrony danych osobowych. GLS Poland weszła w posiadanie danych osobowych z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres: [email protected]