Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. bezpieczeństwa

Vetoquinol Biowet

Kosynierów Gdyńskich 13/14

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa w zakresie higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz ochrony danych osobowych poprzez realizację zadań wynikających z aktualnych przepisów prawnych oraz polityki bezpieczeństwa Grupy VTQ

  • Zapewnienie realizacji aktualnych wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska

  • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby bhp

  • Współtworzenie, utrzymywanie i rozwijanie standardów, systemów, procedur i instrukcji oraz dokumentów wymaganych prawnie

  • Kontrola bieżącej działalności firmy pod kątem spełniania przepisów BHP, OŚ, PPOŻ., RODO oraz monitorowanie zmian w prawie

  • Inicjowanie i realizacja kampanii/ programów mających na celu promowanie kultury bezpieczeństwa oraz podnoszenia świadomości Współpracowników w obszarze bezpieczeństwa i rozwoju zrównoważonego

  • Zapewnienie wdrożenia Grupowych wytycznych/procedur

  • Wspieranie i konsultacje podczas wdrażania projektów dotyczących doskonalenia procesów, zakupu maszyn i modernizacji infrastruktury

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu swojej odpowiedzialności

  • Monitorowanie i aktualizacja kluczowych wskaźników dot. bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz opracowywanie i dostarczanie wymaganych raportów

  • Kontakt z organami zewnętrznymi w niezbędnym zakresie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Aktualne uprawnienia specjalisty ds. BHP i Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną pracę

  • Wiedza i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń BHP, PPOŻ

  • Znajomość zagadnień dotyczących zagrożeń występujących w miejscu pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie we wdrażaniu standardów korporacyjnych

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu ochrony środowiska oraz zagadnień z zakresu rozwoju zrównoważonego

  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach)

  • Zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy i dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt.

Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

Przewiń do profilu firmy