Wakacje.pl

Koordynator ds. Bezpieczeństwa Informacji i Projektów RODO

Wakacje.plO firmie

  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 17 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie procesów zapewniających ochronę i kontrolę dostępu do informacji (w ramach Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji);

  • zapewnienie zgodności funkcjonowania procesów i systemów z założeniami polityki bezpieczeństwa;

  • identyfikacja, ocena i monitorowanie ryzyk w obszarze bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa IT;

  • koordynacja i obsługa incydentów bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa IT;

  • koordynacja przeglądów bezpieczeństwa, konsultacje inicjatyw oraz umów w zakresie bezpieczeństwa IT;

  • koordynacja, zarządzanie ryzykiem i szansami oraz identyfikacja i nadzorowanie regulacji dotyczących bezpieczeństwa informacji, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i danych osobowych;

  • przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa w tym tych o charakterze technologicznym;

  • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i danych osobowych;

  • doradztwo w zakresie zabezpieczania infrastruktury, współpraca z menadżerami projektów oraz z zespołami deweloperskimi;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT);

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnych stanowiskach;

  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa, norm, standardów i praktyk w obszarze bezpieczeństwa;

  • umiejętność tworzenia polityk, procedur i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa IT;

  • znajomość technik i narzędzi do wykrywania zagrożeń i podatności systemów;

  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • doświadczenie w weryfikowaniu wymagań bezpieczeństwa w ramach projektów i umów IT zgodnie z zasadami otoczenia regulacyjnego ( w tym również dla branży Travel);

To oferujemy

  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia i codziennej pracy;

  • możliwość współpracy, wymiany wiedzy i konsultacje merytoryczne ze specjalistami pozostałych spółek Wirtualna Polska Holding, w tym Wirtualna Polska Media, Domodi, Allani, Totalmoney.pl, Nocowanie.pl;

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;

  • Indywidualne Programy Rozwojowe dające możliwość pozyskiwania nowych kompetencji;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszą platformą sprzedaży wycieczek Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje