Koordynator ds. Bezpieczeństwa Informacji z certyfikatem ISO 27001

Emitel S.A.

Emitel S.A.

Kamienna 21

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, monitorowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg PN/ISO-27001:2014

  • definiowanie strategii i polityki cyberbezpieczeństwa Spółki i udział w ich opracowaniu, wdrażaniu oraz dostosowywaniu do zmieniających się warunków i okoliczności

  • identyfikacja zagrożeń oraz zarządzanie obsługą incydentów bezpieczeństwa informacji; monitorowanie, pozyskiwanie i analiza informacji dot. zagrożeń i opracowanie rekomendacji

  • nadzór nad cyberbezpieczeństwem systemów i usług, w tym definiowanie wymagań i rozwój systemu SIEM pod kątem nowych zagrożeń

  • organizowanie oraz realizacja audytów wewnętrznych oraz planowych testów penetracyjnych (infrastruktury, systemów)

  • opracowywanie kampanii informacyjnych budujących świadomość pracowników oraz propagujących zagadnienia bezpieczeństwa informacji, prowadzenie webinariów i e-szkoleń w obszarze cybersecurity

Nasze wymagania

  • certyfikat audytora systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg PN-ISO 27001 – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu informatyki, telekomunikacji lub pokrewne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze zarządzania cyberbezpieczeństwem

  • wiedza, znajomość przepisów oraz technologii i rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa w stopniu pozwalającym na opracowanie polityk, wytycznych oraz rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa informacji

  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • hybrydowy system pracy

  • szeroką ofertę szkoleniową

  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego

  • bezpłatną naukę języka angielskiego

  • dostęp do aplikacji z audiobookami i ebookami

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • akcje charytatywne

  • integracje, rajdy górskie

  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu

  • prywatną opiekę medyczną

  • platformę benefitową

  • kartę sportową

  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy