Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. BHP

ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Logistyczna 71, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Logistyczna 71

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności stanu formalno-prawnego centrum dystrybucyjnego w zakresie BHP

  • Ciągłe monitorowanie centrum dystrybucyjnego, pilnowanie zgodności z procedurami bezpieczeństwa Action oraz obowiązującymi przepisami BHP

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP

  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zgodnie z wymaganiami i proaktywne podejmowanie dalszych działań w odniesieniu do środków kontroli, aż do zakończenia procesu

  • Badanie wypadków, sytuacji grożących wypadkiem i wszelkich incydentów po ustaleniu głównej przyczyny

  • Współpraca z kadrą kierowniczą w celu monitorowania zgodności i identyfikowania problemów związanych z bezpieczeństwem

  • Prowadzenie szkoleń BHP

  • Uczestnictwo w projektach, które mają wpływ na środowisko, takich jak ochrona przeciwpożarowa i / lub składowanie towarów niebezpiecznych

  • Budowanie i promowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników i kadry kierowniczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie BHP, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.1997.109.704)

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie logistycznej/centrum dystrybucyjnym/firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP

  • Praktyczna znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska oraz ADR

  • Doskonała organizacja pracy

  • Odpowiedzialność, rzetelność

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Czynny udział w projekcie greenfield

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Pracę w nowym centrum dystrybucyjnym – nowe wyposażenie stanowisk pracy i nowy sprzęt magazynowy

  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed).

  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

6000 różnych artykułów. Co tydzień 150 nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie siedem centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

W Bieruniu (k.Tychów) powstaje najnowsza inwestycja Action – nowe centrum dystrybucyjne!

Przewiń do profilu firmy

będzie odpowiedziany budowanie i realizację strategii BHP dla nowo powstałego centrum dystrybucyjnego. Będzie członkiem kadry kierowniczej, raportując bezpośrednio do Managera Centrum.

Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!