Koordynator ds. BHP

  • Gniewino (pow. wejherowski), pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Thai Union, to intensywnie rozwijająca się firma z branży rybnej. W Polsce posiadamy dwa zakłady przetwórstwa:

    Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych. TUG jest światowym ekspertem w branży owoców morza, dostarcza wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od ponad 37 lat. TUG jest uważany za największego na świecie producenta konserw rybnych z tuńczyka. W portfolio TUG znajdują się globalne marki, takie jak: „John West”, „Petit Navire”, „Mareblu” , „King Oscar”, ”Chicken of the Sea”, “Century”, “Parmentier”, “Sealect”, “Fisho”.

    Meralliance Poland sp. z o.o. – jest producentem produktów RTE (ready to eat), cześć „chilled” TUG. Skoncentrowana na wysokiej jakości wyrobach z łososia atlantyckiego, jak i innych gatunków ryb z rodziny łososiowatych. Produkcja marek własnych głównie dla największych sieci handlowych na terenie Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz na rynek krajowy.

    (umowa na zastępstwo do końca lipca 2020 roku)

    Miejsce pracy: Gniewino i Dąbrowa Chełmińska

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (uprawnienia do pełnienia funkcji specjalisty ds. BHP),
    • wykształcenie wyższe w zakresie BHP jest warunkiem koniecznym,
    • znajomość przepisów BHP i PPOŻ jest warunkiem koniecznym,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • samodzielność,
    • komunikatywność i współdziałanie.

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie projektów aktualnie prowadzonych w firmie, w tym globalny projekt mający na celu poprawę bezpieczeństwa w firmie,
    • przeprowadzanie szkoleń pracowników,
    • odpowiedzialność za dokumentację związaną z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi,
    • systematycznie badanie występowania czynników szkodliwych i uciążliwych oraz odpowiedzialność za profilaktykę zdrowotną w tym zakresie,
    • kierowanie grupą chemiczno-ratowniczą,
    • tworzenie i aktualizacja instrukcji z zakresu BHP i PPOŻ,
    • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań oraz raportów na potrzeby firmy,
    • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy, ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków wynikających z Rozporządzenie ws. służby BHP,
    • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracownikami służby BHP w dwóch fabrykach,
    • uczestnictwo w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju w zakresie rozwiązań BHP i PPOŻ.

    Oferta:

    • praca na umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy w międzynarodowej firmie,
    • udział w projektach międzynarodowych w ramach grupy kapitałowej,
    • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych zgodnych z planem rozwoju,
    • bogaty pakiet socjalny (w tym partycypacja w kosztach dojazdu do pracy, prywatna opieka medyczna, bonus świąteczny, dopłaty do karty Multisport).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom