Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. BHP i Ochrony Środowiska

O-I Poland S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie warunków pracy w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy, przestrzegania przepisów ochrony pracy, przepisów p.poż i ochrony środowiska, realizacji planów poprawy warunków pracy zgodnie z wymogami prawa i wymaganiami korporacyjnymi

  • Tworzenie i opiniowanie instrukcji stanowiskowych dotyczących BHP dla poszczególnych stanowisk

  • Opracowywanie i wdrażanie planów poprawy warunków pracy, współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych , prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczość w tym zakresie

  • Koordynowanie prac związanych z realizacją korporacyjnych zadań z obszaru BHP i ochrony środowiska

  • Zarządzanie programem zgłaszania zagrożeń

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy

W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

Jako Pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Dołącz do zespołu O-I w Poznaniu!

O-I Poland S.A.

W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Przewiń do profilu firmy