Oferta pracy

Specjalista/ka ds. BHP

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 2, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Przemysłowa 2

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją wymagań prawnych bhp i p.poż., systemem zarządzania bezpieczeństwem pracy w zakładzie produkcyjnym w oparciu o wymagania normy ISO 45001 oraz wymagań; korporacyjnych Coca-Cola HBC oraz The Coca-Cola Company

  • Nadzorowanie, monitorowanie i weryfikacja zgłoszeń zdarzeń niebezpiecznych i ryzykownych;

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn zdarzeń potencjalnie wypadkowych i wypadków;

  • Nadzór programu poprawy warunków pracy w oparciu o zachowania pracowników (BBS);

  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii;

  • Przeprowadzanie systematycznej kontroli warunków pracy, przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp oraz stanu bezpieczeństwa ppoż;

  • Uczestniczenie w procesie szeroko pojętej ocenie ryzyka zawodowego;

  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli (inspekcja pracy, inspekcja sanitarna) oraz udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych w Polsce i krajach bałtyckich;

  • Współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi i osobami w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie BHP.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (Studia kierunkowe BHP lub podyplomowe BHP) i uprawnienia specjalisty ds. BHP;

  • Uprawnienia w zakresie ochrony PPOŻ (uprawnienia inspektora lub specjalisty ochrony przeciw pożarowej);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;

  • Znajomość systemu zarządzania ISO 45001;

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego systemu zarzadzania ISO 45001 (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań;

  • Umiejętność zarządzania zmianą, planowania i organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Twoje nowe stanowisko pracy

Da Ci szansę wpływania na rozwój naszego biznesu poprzez dostarczanie kultowych produktów do odbiorców, którzy mają silna więź z naszymi markami. Dzięki rodzinnemu środowisku pracy i chętnym do pomocy współpracownikom będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać rezultaty o jakich wcześniej nawet nie marzyłeś. Żaden dzień nie będzie taki sam . Będzie to ciekawe wyzwanie do pokonania, którego pomożemy Ci się przygotować tak abyś miał szansę się rozwijać.

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.