Oferta pracy

Koordynator ds. BHP

Instal Kraków Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór budowy pod względem obowiązujących przepisów BHP;

  • doradztwo i wsparcie w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy

  • analizowanie miejsc i warunków pracy pod względem bezpieczeństwa pracy, diagnozowanie potencjalnych niezgodności;

  • podejmowanie działań poprawiających bezpieczeństwo oraz redukcję ryzyka zawodowego w miejscu pracy;

  • prowadzenie szkoleń BHP wstępnych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu BHP;

  • prawo jazdy;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność;

To oferujemy

  • współpracę z zespołem kompetentnych i wykwalifikowanych współpracowników;

  • kontrakt B2B (elastyczny czas);

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Początki organizacyjne Spółki sięgają marca 1950 r. Instal Kraków S.A. od lat wykorzystuje posiadaną wiedzę, zdobyte doświadczenie i kompetencje realizując skomplikowane zadania dla potrzeb nowoczesnego przemysłu, infrastruktury i środowiska. Pod hasłem „Ujarzmiamy żywioły” zrealizowała setki obiektów, takich jak oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, zakłady produkcyjne, huty, rafinerie oraz obiekty i instalacje dla energetyki. Była również wykonawcą licznych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szpitale, pływalnie, obiekty sportowe, szkoły i uczelnie wyższe. Obecnie działalność Spółki koncentruje się w obszarze usług budowlano-montażowych (w tym sprzedaż usług budowlano-montażowych na rynku niemieckim), działalności deweloperskiej (w tym zarządzanie, najem oraz dzierżawa posiadanych nieruchomości) oraz produkcji przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy