Koordynator ds. BHP

DOM CONSTRUCTION SP. Z O. O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów BHP oraz sporządzanie analiz stanu BHP na terenie budowy,

  • Koordynacja bezpieczeństwa wykonywanych prac na terenie budowy,

  • Przeprowadzanie instruktaży z zakresu BHP na budowie,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Badanie wypadków przy pracy i zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

  • Współudział w organizacji kampanii podnoszących świadomość bezpiecznej pracy na budowie.

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z obszaru BHP i ppoż,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze budownictwa,

  • kreatywność w poszukiwaniu usprawnień w zakresie podnoszenia jakości BHP,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność, komunikatywność.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień ochrony środowiska.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne