Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Biura

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Kierownik
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska
    należy do grupy

    IFA Holding GmbH,

    jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując  unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari.  Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji oraz nowoczesnych technologii.

    Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

    Stawiamy na rozwój firmy oraz naszych pracowników. Jeszcze w tym roku uruchamiamy nowe projekty oraz nowe linie produkcyjne.

    Jako IFA Holding GmbH prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice), Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji!

    Dołącz do nas!

    • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe
    • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
    • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje
    • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Wysokiej kultury pracy
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku, minimum 3 lata (preferowane w firmie liczącej ponad 200 osób)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości systemu SAP
    • Znajomość zagadnień z obszaru BHP, p/poż
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel – praca z danymi, tworzenie raportów,
    • Umiejętności pracy w zespole, budowania relacji na rożnych szczeblach organizacji
    • Bardzo dobrej organizacji pracy – wielozadaniowość
    • Samodzielności w działaniu, umiejętności pracy pod presją czasu.

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • Koordynacji pracy biura, w tym recepcji (2 osoby)
    • Dbania o wizerunek recepcji głównej, biura pod kątem ekspozycji produktów, materiałów reklamowych
    • Koordynacja przestrzeni biurowej na open space, organizacja przestrzeni biurowej dla nowych pracowników
    • Zarządzanie technicznymi aspektami związanymi z usuwaniem usterek technicznych w biurze i pomieszczeniach socjalnych (klimatyzacja, elektryczność itd.)
    • Zarządzania informacjami i korespondencją
    • Zaopatrzenia firmy w niezbędne materiały biurowe oraz wyposażenia salek, zaplecza kuchennego
    • Koordynacji współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie usług: sprzątania, obsługi kantyny pracowniczej, odzieży pracowniczej, floty samochodowej, transportu
    • Organizacji eventów dla IFA Powertrain Polska
    • Tworzenia procedur dotyczących administracji biura.

    CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Koordynator ds. Biura.

    Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę informacyjną:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, 47-143 Ujazd wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000617797. Wszystkie informacje dotyczące danych osobowych prosimy kierować na piśmie do IFA Powertrain Polska Sp. z o.o ul. Europejska 8 w Zimnej Wódce, 47-143 Ujazd lub poprzez adres email:[email protected]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. (Europejska 8, 47-143 Zimna Wódka) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.