Oferta pracy

Koordynator ds. budowania i utrzymania relacji z klientem

CRL Sp. z o.o.O firmie

  • Racławicka 8/10, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CRL Sp. z o.o.

Racławicka 8/10

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwój relacji z aktualnymi klientami.

  • Organizowanie i udział w spotkaniach u klientów na terenie całego kraju.

  • Nadzorowanie i koordynowanie jakości i terminowości usługi u klienta zgodnie z podpisaną umową.

Podział czasu pracy
15%

spotkania z klientami w terenie

30%

kontakty telefoniczne i mailowe z klientami

15%

tworzenie dokumentacji

40%

koordynowanie realizacji usługi

Nasze wymagania

  • Posiadasz trzy podstawowe kompetencje zaufanego doradcy: zdobywanie zaufania, skuteczne udzielanie rad oraz budowanie relacji,

  • Uwielbiasz wyzwania i motywuje Cię sukces.

  • Wykazujesz długoterminowe zaangażowanie, gdzie relacja ma większe znaczenie niż sprawy bieżące.

  • Skutecznie reagujesz na potrzeby klientów.

  • Korzystasz na co dzień ze zdobytej wiedzy.

  • Słuchasz uważnie klienta oraz mówisz językiem korzyści.

  • Masz potrzebę podejmowania działań i osiągania rezultatów.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta.

To oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Różnorodność wykonywanych czynności.

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy.

  • Przestrzeń do tworzenia i realizowania własnych inicjatyw.

  • Swobodę wyboru godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy (07-09 i 15-17).

  • Możliwość poznania nowych i ciekawych ludzi.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem na rynku usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej, ochronnej oraz szaf odzieżowych. Oferowane przez nas usługi to kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów, profesjonalna obsługa oraz gwarancja najwyższej jakości. Współpracując z nami poznasz innowacyjne technologie oraz ludzi pełnymi pasji i zaangażowania.

Przewiń do profilu firmy