Oferta pracy

Koordynator ds. budowlanych - Project Manager

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • praca przy tworzeniu projektów inwestycyjnych od podstaw (z branży nieruchomości komercyjnych, w szczególności biurowych),

  • współudział w nadzorze nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • kontraktowanie Podwykonawców, ich nadzór, prowadzenie narad,

  • współpraca z Generalnym Wykonawcą (jeżeli występuje),

  • współpraca z biurami projektowymi, weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót,

  • dokonywanie odbioru prac,

  • odpowiedzialność za dokumentację projektu,

  • bieżące raportowanie o przebiegu prac,

  • współpraca z urzędami, Klientami i innymi instytucjami w zakresie projektu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowie nieruchomości komercyjnych, w szczególności biurowych,

  • praktyczną wiedzę na temat nadzoru nad wykonawstwem różnych branż,

  • wykształcenie budowalne,

  • samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu,

  • doświadczenie w pracy przy budynkach zabytkowych miło widziane,

  • umiejętności negocjacyjne w kontaktach handlowych,

  • dobrą znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel), Auto CAD,

  • wymagane: prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy,

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji Kandydata,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport,

  • narzędzia pracy: komputer, telefon, służbowy samochód, kartę paliwową,

  • możliwość budowy projektów komercyjnych (handel, logistyka, biura),

  • stabilną i długoterminową współpracę, głównie na terenie Śląska przy realizacji projektów własnych Grupy.

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2 , w skład których wchodzą:

• obiekty handlowe

• centra biurowe,

• centra logistyczne

Przewiń do profilu firmy