Koordynator ds. budowy sieci światłowodowych w projekcie POPC

FONON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad projektami sieci szerokopasmowych w wybranych obszarach

  • kontrola budżetu, czasu realizacji, harmonogramowanie oraz raportowanie

Nasze wymagania

  • szeroka, praktyczna wiedza i doświadczenie menedżerskie oraz techniczne z zakresu telekomunikacji część pasywna (preferowane) lub aktywna

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub jako kierownik projektów u operatora telekomunikacyjnego lub w firmie budownictwa telekomunikacyjnego

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: telekomunikacja ew. pokrewne lub udokumentowane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • ukierunkowanie na cel biznesowy

  • praktyczna znajomość zagadnień budowy sieci telekomunikacyjnych: projektowanie oraz budowa

  • biegła znajomość prawa budowlanego w zakresie realizacji inwestycji liniowych

  • umiejętność łączenia zagadnień technicznych z biznesowymi

  • umiejętność czytania i weryfikowania dokumentacji technicznych sieci światłowodowych

  • umiejętność pracy na podstawie warunków zawartych kontraktów

  • znajomość metodyk zarządzania projektami PRINCE2 i/lub PMI

Mile widziane

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi i/lub projektowania w specjalności telekomunikacyjnej

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazna atmosfera pracy

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych-zwiedzanie kraju i zagranicy

  • możliwość rozwoju zawdowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FONON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma FONON Sp. z o.o. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.