Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik – Koordynator ds. certyfikacji produktów

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     KBT Polska sp. z o.o. – firma specjalizująca się w dystrybucji i produkcji elementów wyposażenia placów zabaw poszukuje pracownika.
    Miejsce pracy: Piaseczno
    Nr. ref: grafik 1/1/2017
    Wymiar pracy: etat 1/1

    Branża: place zabaw

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja procesu certyfikacji produktów.
    • Tworzenie instrukcji montażu (produkcja) i instrukcji dla użytkownika końcowego (klient).
    • Wsparcie graficzne.
    • Modelowanie 3d.
    • Nadzorowanie sesji zdjęciowych nowych produktów do katalogu.
    • Wsparcie merytoryczne z zakresu norm. Wymagane: szybkie i solidne zapoznanie się z obowiązującymi normami oraz aktualizacja wiedzy na bieżąco.
    • Współpraca z działem produkcji i handlowym.
    • Projekty usprawniające dział rozwoju produktów
     Wymagania:
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Dobra znajomość: Photoshop, Illustrator, Indesign.
    • Znajomość Solid Works.
    • Znajomość podstaw modelowania.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Samodzielność.
    • Bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy.

    Oferujemy:

    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy.
    • Duży wpływ na tworzenie stanowiska i rozwój nowopowstałego działu rozwoju produktów.
    • Pracę w miłej atmosferze z młodym, rozwijającym się zespołem
    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
    z dopiskiem w tytule „grafik 1/1/2017” za pomocą przycisku Aplikuj