Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. ciągłego doskonalenia

ASP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wierzbowa 21, Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

ASP POLSKA sp. z o.o.

Wierzbowa 21

Głogów

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji;

  • opracowywanie, we współpracy, z kierownictwem firmy planów w zakresie ciągłego doskonalenia i koordynowanie działań w tym zakresie w całej organizacji

  • proponowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw

  • identyfikacja obszarów do doskonalenia wraz z przeprowadzeniem działań naprawczych

  • współpraca z innymi jednostkami w Grupie w ramach promowania najlepszych praktyk w zakresie 6S oraz KVP

  • popularyzowanie świadomości i wiedzy z obszaru ciągłego doskonalenia (szkolenie, wdrażanie i wspieranie pracowników w kierunku samodzielnego prowadzenia działań doskonalących)

  • współpraca z poszczególnymi działami w zakresie wdrażania lean i doskonalenia jako sposobu funkcjonowania zespołów

Nasze wymagania

  • minimum 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive)

  • wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem produkcją oraz / lub lean management

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean oraz Six Sigma (Kaizen, 6S, Pareto, PDCA, VSM, TPM, Kanban, Ishikawa, Poka Yoke)

  • umiejętność zarządzania projektami

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • zorganizowanie, koncentrację na szczegółach

  • proaktywność oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i rozwiązywanie problemów

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

Przewiń do profilu firmy