Koordynator ds. ciągłego doskonalenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Ozimek

    Ozimek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

firmy międzynarodowej o profilu techniczno-produkcyjnym poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. ciągłego doskonalenia.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań związanych z ciągłym doskonaleniem w zakładzie.

  • Podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia celów operacyjnych określonych w planach i wskaźnikach produkcyjnych (KPI).

  • Realizacja udanych projektów z wykorzystaniem Lean Manufacturing oraz Six Sigma.

  • Współpraca z zespołem zakładu w celu zidentyfikowania projektów CI, monitorowanie i raportowanie postępów w realizacji planu CI/Plan-Roadmap.

  • Prowadzenie warsztatów, monitorowanie ich przebiegu w celu zapewnienia kompletności i terminowości.

  • Kierowanie zastosowaniem najlepszych praktyk w całej firmie.

  • Promowanie metodologii i narzędzi Lean w zakładzie.

  • Współpraca z zespołem zakładu w celu wprowadzania zmian kultury na wszystkich poziomach działalności.

  • Zapewnienie wsparcia technicznego w realizacji strategii CI.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej.

  • Udokumentowane doświadczenie w skutecznym zarządzaniu i realizacji projektów CI.

  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na ciągłe doskonalenie.

  • Skuteczna komunikacja na wszystkich szczeblach.

  • Doskonały gracz zespołowy z pozytywnym nastawieniem do pracy.

  • Zdolność do nauczania, szkolenia i trenowania strategii Lean.

  • Umiejętność myślenia nieszablonowego, osoby otwartej i obiektywnej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego - min B2.

Mile widziane

  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - B1-B2.

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie!

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Szeroki zakres świadczeń dla pracowników i ich rodzin, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, wspólne posiłki.

  • Przyjemne i komfortowe środowisko pracy.

Benefity

  • Prywatny pakiet Benefitów.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy