Oferta pracy

Koordynator ds. Ciągłego Doskonalenia

Mondelēz International w Polsce

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu kompetencji poprzez prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie narzędzi i technik Ciągłego Doskonalenia.

  • Wspieranie  zespołów w dostarczaniu danych i ich analizie, w celu zapewnienia ciągłego rozwoju i doskonalenia metod pracy.

  • Identyfikację i eliminację strat we wszystkich obszarach fabryki, stosowanie podejścia ,,0” strat z wykorzystaniem narzędzi rozwiązywania problemów (RCA/12KK/Green Belt)

  • Wypracowywanie nowych standardów dla procesów przebiegających w fabryce oraz ich optymalizowanie.

  • Rozwijanie kultury IL6S (Integrated Lean 6 Sigma) w fabryce wśród pracowników, działania w strukturach tego programu w fabryce oraz na poziomie regionu.

  • Udział lub prowadzenie spotkań Filarów IL6S, szkoleń oraz wykorzystanie benchmarku z innymi fabrykami w grupie.

  • Identyfikacja, prowadzenie oraz wsparcie realizacji projektów oszczędnościowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 doświadczenie w zakresie CI oraz dziale produkcji,

  • Zastosowanie narzędzi Lean i/lub TPM w środowisku fabrycznym lub operacyjnym,

  • Umiejętność walidacji danych w systemach ręcznych i zautomatyzowanych,

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office i innych narzędzi do analizy danych,

  • Dobre umiejętności analityczne,

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego,

  • Umiejętność zarządzanie czasem, bardzo dobra organizacja,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

To oferujemy

  • If you’re ready to take a step forward and be part of the future of our business, your ideal career is just one click away.

    Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

    Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

    Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!

    Przewiń do profilu firmy