Oferta pracy

Koordynator ds. Compliance

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przestrzegania procedur grupowych w obszarze compliance oraz rekomendowanie działań naprawczych:

  • ○ weryfikacja inicjatyw sponsoringu i patronatu,

  • ○ koordynacja kampanii składania oświadczeń o konflikcie interesów i statusie PEP,

  • ○ analiza złożonych deklaracji,

  • ○ analiza zgłoszeń w zakresie upominków i zaproszeń) .

  • Koordynacja analiz Know Your Partner we współpracy z partnerem zewnętrznym oraz przygotowywanie rekomendacji dla wnioskujących.

  • Monitoring poprawności i kompletności dokumentacji systemu antykorupcyjnego zgodnie ze standardem ISO 37001, a także z wymogami Grupy w zakresie wytycznych ustawy Sapin II.

  • Opracowywanie dokumentacji obszaru compliance w ramach corocznej Kampanii Neo CAP.

  • Udział w opracowaniu i opiniowaniu procedur i instrukcji grupowych oraz monitorowanie zmian procedur kluczowych i inicjowanie niezbędnych działań dostosowawczych.

  • Wsparcie Compliance Officera oraz Managera ds. Compliance w budowie kultury Compliance poprzez uczestniczenie w przygotowaniu kampanii edukacyjnych i komunikacyjnych.

  • Wsparcie i monitoring realizację projektów compliance na poziomie spółki i Grupy, m.in. poprzez współpracę z dostawcami zewnętrznymi oraz prowadzenie działań logistyczno-organizacyjnych zespołu.

  • Opracowywanie raportów na potrzeby Compliance Officera, Zarządu, Strefy i HQ.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: prawo, ekonomia, zarządzanie / organizacja, finanse.

  • 2-letnie doświadczenie w działach compliance, prawnym, kontroli wewnętrznej, HR, finansowym lub organizacyjnym.

  • Umiejętność wyciągania wniosków i przypisywania priorytetów.

  • Wykazywanie inicjatywy i otwartość na nowe pomysły i metody pracy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Sprawność organizacyjna i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji, w szczególności z branży ochrony środowiska, energetyki, przemysłu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szansę na budowanie kultury compliance w naszej organizacji i wpływ na jej transparentność i budowanie zaufania w biznesie.

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne