Oferta pracy

Koordynator ds. cudzoziemców

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Do naszego zespołu obsługującego dużego klienta z branży automotive szukamy zorganizowanej osoby, która zajmie się koordynacją pracowników z Ukrainy.

Koordynator ds. cudzoziemcówNumer ref.: /153/10/2020/NO/57091

zadania

  • wsparcie w zakresie wdrażania nowych pracowników
  • pomoc przy czynnościach biurowych
  • przygotowywanie i analiza raportów
  • bieżąca obsługa kandydatów poszukujących pracy oraz pracowników
  • kontakt z klientem

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym, zarówno w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta mailowa)
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie
  • pracę z doświadczonym zespołem, możliwość rozwoju osobistego
  • udział w projektach rozwojowych realizowanych w firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania nowych wyzwań
  • benefity pozapłacowe
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy