Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. cudzoziemców

JNB sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzyska 6
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

JNB sp. z o.o.

Wałbrzyska 6

Wrocław

 Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się firmą odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na skuteczność  i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie kandydatów na stanowisko rożnymi kanałami, umieszczeni ogłoszeń i postów
  • Zarządzanie zespołem złożonym z konsultantów pozyskujących kandydatów, koordynacja pracy zespołu poprzez delegowanie zadań, rozliczanie efektów pracy, wyznaczanie celów
  • Nadzór nad prawidłowością procesów legalizacji i pobytu kandydatów
  • Odpowiedzialność za kompletowanie dokumentów i terminowość przyjazdów
  • Wprowadzenia kandydatów do systemu wewnętrznego
  • Obsługa portali społecznych
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami i pracownikami

Oczekujemy:

  • Znajomość języka rosyjskiego, polskiego ukraińskiego i angielskiego min. A2 - warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z legalizacją pobytu, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, chęć rozwoju w tym kierunku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon)
  • Praca w rozwijającej się firmie z możliwością podnoszenia własnych kwalifikacjis

Ogłoszenie archiwalne