Koordynator ds. deskowań (m/k)

  • Kraków, małopolskie
  • Armii Krajowej 16, 30-133 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-08-02
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2019-09-01)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • dobór deskowań na podstawie analizy projektowej
    • nadzór, koordynacja i organizacja pracy podwykonawców i dostawców, spółek koncernowych i sił własnych
    • opracowywanie harmonogramów wykorzystania i rotacji deskowań
    • ocena technologiczna i optymalizacja kosztów deskowań
    • nadzór nad stosowaniem odpowiednich materiałów posiadających aprobaty techniczne, certyfikaty oraz świadectwa dopuszczenia do stosowania w budownictwie
    • kontraktacja szalunków
    • udział w negocjacjach
    • monitoring kosztów i wykorzystania deskowań

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • minimum 3- letnie doświadczenie w pracy z systemami szalunkowymi (na budowie przy wykonawstwie konstrukcji żelbetowych),
    • znajomość rynku i rozwiązań szalunkowych,
    • znajomość programu Auto CAD, Excel
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
    • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
    • pakiet świadczeń medycznych
    • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków