Oferta pracy

Koordynator ds. Digitalizacji Group After Sales

Volkswagen Group Polska

  • Krańcowa 44, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 44

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych i narzędzi z obszaru Ater Sales

  • Współpraca z działami After Sales marek VW PC, Audi, SEAT, Skoda i VW CV, Porsche, działem IT i firmami zewnętrznymi w zakresie zarządzania wymaganiami biznesowymi

  • Zarządzanie zespołem projektowym oraz etapami wdrażania koncepcji poprzez prowadzenie projektów IT od strony grupy AfterSales (biznesowej). Inicjatywy dotyczą wprowadzania usprawnień w obszarze Działu Części oraz Działu Serwisu

  • Monitorowanie i rozliczanie budżetów projektów

  • Współtworzenie z działami wewnętrznymi i/lub dostawcami zewnętrznymi zakresu merytorycznego szkoleń dla Partnerów Serwisowych w celu efektywnego wprowadzenia gotowego rozwiązania / narzędzia w sieci VGP; nadzór nad szkoleniami z istniejących systemów

  • Analiza i obróbka danych klasy „Big Data”

  • Cykliczne raportowanie wykorzystania systemów

  • Świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników lokalnych oraz dealerów w zakresie istniejących systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (min. B2)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • leasing samochodowy dla pracowników

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy