Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania jakością

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPFK Profarm Sp. z o.o. zajmuje się  produkcją produktów leczniczych, wyrobów kosmetycznych, wyrobów medycznych, aromaterapeutycznych, a także opracowaniem innowacyjnych receptur i technologii produkcji.

    Miejsce pracy: Lębork

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie, aktualizację oraz kontrolę dokumentacji systemowej
    • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu jakości wg norm ISO 9001, GMP, Haccap (dokumentacja wewnętrzna, procedury, instrukcje, gwarancje)
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu systemów jakościowych dla pracowników spółki
    • Nadzorowanie harmonogramu i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
    • Udział w audytach certyfikujących i audytach klientów
    • Wdrażanie i utrzymywanie specyficznych wymagań klientów
    • Zbieranie danych i raportowanie wskaźników jakościowych
    • Realizacja projektów ciągłego doskonalenia w ramach działu

    Wymagania:

    • potwierdzona znajomość ISO – lub innego systemu jakości, mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli Jakości, HCCAP, ISO, GMP.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Niezbędne wsparcie i możliwości rozwoju
    • Przyjemna atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.