Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. E-commerce

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
KOORDYNATOR DS. E-COMMERCE
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KE-C/10/17

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Nadzór nad realizacją powierzonych projektów związanych z utrzymaniem i rozwojem sklepów internetowych
  • Obsługa klientów sklepów oraz klientów Allegro
  • Monitoring ruchu i konwersji
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzacji procesów sprzedażowych
  • Optymalizacja pod kątem UX i AI we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Rozbudowa sklepów przy współpracy z Działem IT
  • Raportowanie bieżące i cykliczne
  • Analizowanie prowadzonych działań
  • Praca z porównywarkami cenowymi
  • Współpraca z sieciami afiliacyjnymi
  • Bieżące monitorowanie konkurencji

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów e-commerce
  • Znajomość środowiska e-commerce oraz praktyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego (SEO, SEM, afiliacja, social media)
  • Doświadczenie w realizacji działań marketingowych w obszarze
    e-commerce
  • Dobra znajomość Google Analytics
  • Znajomość dodatkowych narzędzi wspomagających sprzedaż
    w e-commerce oraz narzędzi do monitoringu sprzedaży w kanale
    e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie trendami na rynku e-commerce

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w znanej i prężnie rozwijającej się firmie, w dynamicznym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz ciekawy pakiet socjalny
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-203) Al. Roździeńskiego 188C, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się