Ta oferta pracy jest nieaktualna od 314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. e-commerce na rynek czeski

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

    Jesteś przedsiębiorczy i kreatywny? Posiadasz zdolności organizacyjne i doświadczenie w prowadzeniu projektów, a do tego biegle posługujesz się językiem czeskim? Zapraszamy do rekrutacji!

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Koordynator ds. e-commerce
    na rynek czeski

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref: KEc/01/2018

    Zadania:

    • Organizacja i zarządzanie projektami z zakresu sprzedaży internetowej na rynku czeskim
    • Nawiązywanie i zarządzanie relacjami z partnerami operacyjnymi i marketingowymi na rynku czeskim
    • Odpowiedzialność za sprzedaż i promocję produktów w Internecie
    • Odpowiedzialność za budżet i realizację celów sprzedażowych
    • Odpowiedzialność za wdrażanie i egzekwowanie realizacji procedur wewnętrznych
    • Monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz rynku
    • Współdefiniowanie polityki marketingowej
    • Odpowiedzialność za prowadzenie bieżących projektów rozwojowych

    Oczekujemy:

    • Znajomości języka czeskiego na poziomie native speaker
    • Doświadczenia w prowadzeniu projektów
    • Przedsiębiorczości i  kreatywności
    • Umiejętności analitycznych
    • Mile widziane doświadczenie w Call Center
    • Mile widziane 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pakiet relokacyjny
    • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
    • Dużą samodzielność działania
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Kandydatów zainteresowanych współpracą prosimy o wysyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj

    opisopis

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

    bottom