Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Eksportu

PERLA POLSKAO firmie

PERLA POLSKA

Przemysłowa 26

Głobino (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami spółki

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analizę rynku, konkurencji i trendów, identyfikowanie wyzwań biznesowych, proponowanie adekwatnych rozwiązań i działań

  • tworzenie ofert i umów handlowych

  • negocjowanie warunków kontraktów

  • monitorowanie i analizowanie danych dotyczących kontrahentów, sprzedaży oraz optymalizacja asortymentu

  • tworzenie raportów w zakresie wyników sprzedaży

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowywanie optymalnych rozwiązań na bazie portfolio produktów i usług

  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży

  • współpracę z innymi działami spółki w obszarze optymalizacji modelu współpracy z klientami

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biegłej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • umiejętności budowania relacji i realizacji strategii sprzedaży

  • umiejętności analizy, argumentacji biznesowej, negocjacji, efektywnej komunikacji i prezentacji na różnych szczeblach organizacji

  • mobilności, gotowości do odbywania podróży służbowych

  • umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • kreatywne podejście do zagadnień biznesowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym zespole, w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję. Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są hummus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe. Mimo, że jesteśmy na stołach konsumentów niemal całej Europy to firma nadal zachowała swój rodzinny charakter. Po prostu wiemy, że tworzenie zdrowego jedzenia to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia.

Przewiń do profilu firmy