Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. eksportu

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolski wiodący producent wód i napojów

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    KOORDYNATOR DS. EKSPORTU
    Miejsce pracy: Radom

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Wsparcie pracowników Działu Eksportu w bieżącej obsłudze klientów
    • Realizowanie celów sprzedażowych
    • Umacnianie pozycji firmy i budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach zagranicznych
    • Przygotowywanie ofert i cenników
    • Utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
    • Współpraca z agencjami celnymi oraz spedytorami w kwestiach eksportowych
    • Organizowanie i uczestnictwo w imprezach handlowych typu targi, konferencje, prezentacje organizowane poza granicami kraju
    • Prowadzenie dokumentacji eksportowej oraz przygotowywanie raportów
    • Bieżące monitorowanie rozwijających się rynków zbytu

    WYMAGANIA

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych i budowania długofalowych relacji handlowych
    • Doświadczenie w zakresie procedur eksportowych
    • Znajomość rynku FMCG
    • Umiejętności sprzedażowe,
    • Umiejętność pracy w zespole

    OFEROWANE WARUNKI

    • Praca w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o nadsyłanie aplikacji CV klikając
    APLIKUJ na dole ogłoszenia. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

    albo:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych” – w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Informujemy, że  firma Zbyszko Company S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) ul. Warszawska 239 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, do czasu wycofania zgody. Przekazywanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z praw, które Wam przysługują, prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]